خود ارضایی یک عادت جنسی غلط است که باعث بروز مشکلات روحی و جسمی می شود و افرادی که مبتلا به خود ارضایی می باشند ممکن است حتی بعد از ازدواج نیز قادر به ترک آن نباشند.

 عادت خودارضایی :

خودارضایی وقتی اتفاق می افتد که شخصی خودش را توسط عکس و فیلم به صورت مجازی تحریک کرده و به انجام سکس خیالی در ذهن بپردازد . یکی از مشکلات فراگیر در ایران به دلیل عدم دسترسی به جنس مخالف ، پدیده خودارضایی در دختران و پسران می باشد . این عمل در زنان ۲۰ درصد بیشتر از آقایان رخ می دهد اما عوارض منفی و ضررهای وارده بر جسم و روان مردان تا ۵۰ درصد بیشتر از زنان است .

 مهمترین دلایل خودارضایی در زنان متاهل :

عدم شناخت مرد نسبت به نقاط حساس بدن زن:

یکی دیگر از علل ناکامی زن در آمیزش ، عدم شناخت درست مرد به آناتومی بدن زن و آشنایی با نقاط حساس بدن زن هست که علیرغم اینکه مرد تصور دارد به نحو احسن کارش را انجام میدهد ولی در حقیقت زن لذتی از کارهای انجام شده نمیبرد. لذا ترجیح میدهد خود ارضایی کند.

با آناتومی و شیوه های تحریک آشنا شوید و راجع به آن از همسرتان بپرسید

خود ارضایی

عجله مرد برای رسیدن به مراحل پایان رابطه جنسی :

زنان به زمان بیشتری برای پر شدن نیاز دارن تا بتوانند تخلیه شوند زنان عاشق وقت اضافه در معاشقه و ملاعبه هستند این وقت را جدی بگیرید.

عدم تحریک صحیح جنسی:

برخی زمان ها مرد با انجام تکنیک خاصی تصور میکند بهترین لذت را به زن میدهد اما یک شیوه تحریک در همه، یکسان نتیجه نمیدهد حتی یک شیوه بعد از چند بار تکرار خاصیت همیشگی را ندارد تنوع و خلاقیت نیاز زنان هم هست

پس به انواع روش صحیح تحریک جنسی و تحریک فکر کنید و امتحانشان کنید.